Wist je dat…
- de vijf scholen van Skobos elk een eigen medezeggenschapsraad (MR) hebben waar ouders en leerkrachten in zitten om mee te denken en beslissen.
- daarnaast er ook een overkoepelende raad is voor alle scholen samen: de gemeenschappelijke medezeggenschapsraad (GMR).
- in deze GMR vertegenwoordigers uit alle medezeggenschapsraden bij elkaar komen om mee te praten over onderwerpen die voor alle scholen belangrijk zijn.
- de GMR uit in totaal vijf ouders en vijf leerkrachten bestaat van de vijf Skobos-scholen: Dalton Kindcentrum Avontuurrijk, Speelleerplein de Fonkeling, Kindcentrum de Linde, Kindcentrum de Plataan en kindcentrum de Vliertuin.
- de GMR praat met bestuurder Liesbeth van den Berg over belangrijke onderwerpen zoals de strategie, de kwaliteit van het onderwijs, geldzaken en communicatie. Het gaat altijd over dingen die voor alle scholen gelden.
- de GMR mee heeft gedacht over het traktatiebeleid en enkele beleidswijzigingen voor personeel. Dit schooljaar gaan we samen met de bestuurder aan de slag met het nieuwe strategische beleid. We praten mee en krijgen de ruimte om input te leveren, wat voor ouders en personeel belangrijk is.
- de GMR ongeveer zes keer per jaar vergadert.
- de Wet Medezeggenschap Scholen bepaalt waar de GMR over mag en moet meepraten.
Wil je meer weten over de GMR? Kijk dan op de pagina over de GMR op deze website of neem contact op met de leden. Zij horen graag van je!